فاکتور انسان، مقاله مبانی سازمان و مدیریت

فاکتور انسان، مقاله مبانی سازمان و مدیریت فاکتور انسان، مقاله مبانی سازمان و مدیریت

دسته : مدیریت

فرمت فایل : word

حجم فایل : 14 KB

تعداد صفحات : 18

بازدیدها : 309

برچسبها : مبانی سازمان و مدیریت فاکتور انسان مدیریت انسانها

مبلغ : 3000 تومان

خرید این فایل

مقاله مبانی سازمان و مدیریت با عنوان فاکتور انسان

معرفی و بخشهایی از متن مقاله مبانی سازمان و مدیریت با عنوان فاکتور انسان

مدیریت انسانها

در مدیریت یک تیم کوچک فاکتور انسان موفقیت را قطعی می کند. این مقاله انگیزه های ممکن و چارچوب های ساده برای روبه رو شدن با مردم را ارائه می کند.

وقتی تصمیم گیری حساسی در پیش دارند آخرین چیزی که تمایل به روبه روشدن با آن را دارید مردم هستند. وقتی دعوا شدید است شما از تیم خود می خواهد تا مشارکتی، سریع و عقلانی کار کنند. شما یک کارمند بداخلاق که مرتب از زندگی شکایت می کند ، کارگری که از زیر کار در می رود، مهندس مهمی که تمام روز خسته است چون کودکش شبها گریه می کند را نمی خواهید. اما این چیزی است که اتفاق می افتد و شما به عنوان یک مدیر باید با آن روبه رو شوید. تعداد اندکی از مشکلات مردم می توانند سریع حل شوند. برخی کاملاً از کنترل شما خارجند اما شما در بسیاری از فاکتورهایی که روی کارمندان شما تأثیر می گذارند موثرید. سپس این مسئولیت شماست که مطمئن باشید این تأثیر شما در جهت مثبت است. ...

انگیزه

وقتی درباره انگیزه فکر می کنید مهم است که دیدی بلندمدت داشته باشید. آنچه بدان نیاز دارید یک نزدیکی خوب و قابل تحمل است تا شور و شوق و حس تعهد تیم را ابقا کنید. این آسان نیست اما در اثرگذاری شما اجتناب ناپذیر است.

کار کلاسیک بر روی انگیزه در سال 1950 به وسیله هرزبرگ انجام شد. که بهداشت انگیزه را فرموله کرد. هرزبرگ چندین فاکتور تعریف کرد مانند سطح حقوق، شرایط کار و سیاست های شرکت.

هرزبرگ این ها را فاکتورهای بهداشتی نامید که از آنجایی که تعداد اندکی از مدیران کنترل خلاقی بر شرکت دارند فرموله شده اند.

شما نمی توانید کار تیم را به کمک این فاکتورها تغییر دهید اما می توانید بر محیط کار تأثیر بگذارید. ...

عناوین مقاله

مدیریت انسانها

رفتار

انگیزه

دسترسی

شناسایی

کار

مسئولیت

پیشرفت

جستجوی راه حل

مشکلات

منبع

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید